בניית עושר פיננסי

לגרום לכסף לעבוד בשבילכם

אתם כבר יודעים שתכנון כלכלי וניהול נכון של הכסף שלכם הם מפתח להבטחת איכות חייכם והגשמת היעדים שלכם בהווה ובעתיד. אולם, אתם רוצים יותר. אתם רוצים לבסס את העושר הפיננסי שלכם ולחזק את החוסן הכלכלי באמצעות מנגנונים שיוצרים הכנסה פסיבית ומגדילים את ההון המשפחתי. ולא פחות – אתם רוצים להפסיק להיות תלויים בהכנסה מעבודה. האם זה אפשרי?

לעיתים זה נראה כמו חלום רחוק שפתוח רק ליחידי סגולה – כאלה שזכו לגדול "במשפחה הנכונה", להיות במקום הנכון בזמן הנכון, שנולדו עם המון מזל וכישרון טבעי לעשות כסף... אך לא זה העניין. אמנם, משפחה עשירה ומזל לא הזיקו לאף אחד, אך זה לא סף הכניסה למועדון המיליון. מה שצריך הוא רצון חזק, ייעוץ מקצועי מתאים והתמדה.

אתם תוהים איך עושים את זה בתוך שגרת החיים הלוחצת, המחויבויות המשפחתיות, ההוצאות הלא צפויות, והלחצים הכלכליים – איך גורמים לכסף שלכם לייצר כסף חדש? העקרון הוא לייצר מנגנון שבו החסכונות שלכם מתפקדים כמנוע צמיחה נוסף, ומגדילים את ההון הקיים. מצב זה ישחרר אתכם מתלות בשכר החודשי שלכם, ויאפשר ליהנות מחופש ורווחה כלכלית.

השקעות כמנגנון צמיחה

את הקפיצות המשמעותיות בהון האישי נעשה, ברוב המקרים, באמצעות השקעות ולא באמצעות שכר מעבודה. השקעות נכונות מאפשרות להגדיל את ההון לאורך השנים, ולייצר תשתית של ביטחון כלכלי עבור המשפחה. עם זאת, ישנן אפשרויות השקעה רבות, הן בתחום הנדל"ן והן בשוק ההון. איך מבצעים בחירות נכונות?

בתהליך הייעוץ לבניית עושר פיננסי, אבדוק עבורכם את הפוטנציאל לצמיחה כלכלית שלכם, ואסייע לכם לבנות תשתית פיננסית יציבה אשר תשמש כעוגן וכבסיס לקבלת החלטות בנושא השקעות, צבירת נכסים והגדלת ההון המשפחתי. התהליך מותאם לצרכים שלכם, מלווה על ידי צוות יועצים מורשים וכולל:

  • בניית תכנית צמיחה מותאמת אישית
  • בחינת אפשרויות שונות למינוף נכסים והון קיים
  • בחינת אלטרנטיבות השקעה בשוק הנדל"ן ושוק ההון
  • ליווי ותמיכה ביישום התוכנית בפועל

 

לייצר כסף מכסף

מטרת התהליך היא לסייע לכם בצבירת נכסים והגדלת ההון המשפחתי, ולתת לכם כלים לניהול ושימור ההון באופן מיטבי. העקרון הוא ליצור עבורכם מנוע צמיחה נוסף, שבו הכסף מייצר כסף חדש.

  • אם אתם מסיימים את החודש עם יתרה חיובית בבנק,
  • אם יש לכם סכומי כסף שאינכם יודעים מה לעשות בהם,
  • אם אתם שואפים למקסם את הפוטנציאל הכלכלי שלכם,
  • אם אתם רוצים להפחית את התלות בהכנסה ממשכורת...

 

ייעוץ לבניית עושר פיננסי מיועד לכם! אשמח ללוות אתכם בתהליך העצמה וצמיחה כלכלית, ולכוון אתכם להשקעות המתאימות לכם בארץ ובחו"ל, ובכלל זה - אפשרויות השקעה שאינן זמינות למשקיעים באופן ישיר.

רוצים להפוך את החלומות הכלכליים שלכם לעשייה ממשית? דברו איתי