ליווי משקיעים

לשחרר את התלות בשכר מעבודה

השקעות הן לא מטרה אלא אמצעי שיכול לעזור לנו להגיע למטרות שלנו.
ולכן, בחירת השקעות צריכה להיות כזאת שמובילה אותנו למטרות שלנו.
האם אנחנו רוצים להשקיע כסף כדי לייצר הכנסה פסיבית מיידית?
או אולי להגדיל את ההון שלנו כדי שבעתיד, כשנפסיק לעבוד, נוכל להנות מהכנסה פסיבית שתחליף את תלוש השכר שלנו.

מטרת העל של רובינו היא לשחרר את התלות בשכר מעבודה.

אתם כבר יודעים שתכנון כלכלי וניהול נכון של הכסף שלכם הם מפתח להבטחת איכות חייכם והגשמת היעדים שלכם בהווה ובעתיד. אולם, אתם רוצים יותר. אתם רוצים לבסס את העושר הפיננסי שלכם ולחזק את החוסן הכלכלי באמצעות מנגנונים שיוצרים הכנסה פסיבית ומגדילים את ההון המשפחתי. ולא פחות – אתם רוצים להפסיק להיות תלויים בהכנסה מעבודה. האם זה אפשרי?

לעיתים זה נראה כמו חלום רחוק שפתוח רק ליחידי סגולה – כאלה שזכו לגדול "במשפחה הנכונה", להיות במקום הנכון בזמן הנכון, שנולדו עם המון מזל וכישרון טבעי לעשות כסף... אך לא זה העניין. אמנם, משפחה עשירה ומזל לא הזיקו לאף אחד, אך זה לא סף הכניסה לעולם המשקיעים. מה שצריך הוא רצון חזק, ייעוץ מקצועי מתאים והתמדה. מספיק 300,000 ₪ פנויים כדי להתחיל לייצר הכנסה פסיבית.

אתם תוהים איך עושים את זה בתוך שגרת החיים הלוחצת, המחויבויות המשפחתיות, ההוצאות הלא צפויות, והלחצים הכלכליים – איך גורמים לכסף שלכם לייצר כסף חדש? העקרון הוא לייצר מנגנון שבו החסכונות שלכם מתפקדים כמנוע צמיחה נוסף, ומגדילים את ההון הקיים. מצב זה ישחרר אתכם מתלות בשכר החודשי שלכם, ויאפשר ליהנות מחופש ורווחה כלכלית.

 

השקעות כמנגנון צמיחה

את הקפיצות המשמעותיות בהון האישי נעשה, ברוב המקרים, באמצעות השקעות ולא באמצעות שכר מעבודה. השקעות נכונות מאפשרות להגדיל את ההון לאורך השנים, ולייצר תשתית של ביטחון כלכלי עבור המשפחה. עם זאת, ישנן אפשרויות השקעה רבות, הן בתחום הנדל"ן והן בשוק ההון. איך מבצעים בחירות נכונות?

בתהליך ליווי ההשקעות

  • בחינת המצב הפיננסי העכשווי שלכם
  • הבנת והגדרת המטרות הכלכליות שלכם להווה ועתיד
  • בחינת אפשרויות שונות למינוף נכסים והון קיים
  • בחינת אלטרנטיבות השקעה -המתאימות למטרות שלכם- בשוק הנדל"ן, שוק ההון והשקעות אלטרנטיביות
  • ליווי ותמיכה ביישום תכנית ההשקעה
  • נבחן השקעות שונות המתאימות להביא אתכם למטרות הכלכליות שלכם ולוקחות בחשבון את פרופיל המשקיע שלכם
  • ליווי ותמיכה ביישום תכנית ההשקעה

 

למי זה מתאים?

מטרת התהליך היא לסייע לכם בצבירת נכסים והגדלת ההון המשפחתי, ולתת לכם כלים לניהול ושימור ההון באופן מיטבי. העקרון הוא ליצור עבורכם מנוע צמיחה נוסף, שבו הכסף מייצר כסף חדש.

אם יש לכם סכומי כסף שאינכם יודעים מה לעשות בהם,
אם אתם שואפים למקסם את הפוטנציאל הכלכלי שלכם,
אם אתם רוצים להפחית את התלות בהכנסה ממשכורת,
אם אתם רוצים להתחיל לייצר הכנסה פסיבית

תהליך ליווי משקיעים מיועד לכם! אשמח ללוות אתכם בתהליך העצמה וצמיחה כלכלית, ולכוון אתכם להשקעות המתאימות לכם בארץ ובחו"ל, ובכלל זה - אפשרויות השקעה שאינן זמינות למשקיעים באופן ישיר.

 

מובהר בזאת כי אורלי רובין אינה מוסמכת בייעוץ השקעות או בניהול תיקי השקעות ולכן אין לראות במידע כלשהוא שמפורסם באתר בבחינת הצעה שתיחשב כייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. משקיעים רשאים לבחון כל השקעה ולפנות לאנשי מקצוע למטרת בדיקת התנאים, יתרונות והסיכונים הכרוכים בהצעת ההשקעה המובאת בפניהם. מומלץ למשקיעים לפנות לכל הגורמים המתאימים כדי לבחון סוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה.

רוצים להפוך את החלומות הכלכליים שלכם לעשייה ממשית? דברו איתי